Poznajemy różne zawody

Opublikowano: piątek, 27 wrzesień 2019

20 września  w szkole odbyło się spotkanie z p. Sylwią Skwara, która w tym roku ukończyła studia magisterskie na AWF w Białej Podlaskiej i wróciła w swoje rodzinne strony podejmując pracę jako instruktor w jednym z najlepszych Klubów Taekwon-do ITF w Polsce tj. Radzyńskim Sportowym Centrum Taekwon-Do. P. Sylwia to wychowanka trenera Smolbika, pierwsza medalistka Mistrzostw Polski, posiadaczka czarnego pasa Hwa-Rang, pierwsza licencjonowana instruktorka PZTKD, programu TKD KIDS czy Seminarium Taekwondix. Wiceprezes Klubu, liderka grupy pokazowej w 9 edycji programu "Mam Talent" TVN, a od czerwca posiadaczka stopnia II dan.


      Instruktorka opowiedziała o swoim zawodzie i osiągniętych sukcesach. Zaprezentowała  układy, blokady i  łamanie desek kopnięciem oraz zachęciła do zapisania się na zajęcia.

Uczniowie podziwiali charakterystyczny strój oraz umiejętności p. Sylwii. Najodważniejsi mogli sprawdzić się w niektórych ćwiczeniach. Trzeba jeszcze dodać, że p. Sylwia Skwara jest absolwentką naszej szkoły.

Odsłony: 390

Strefa logowania