ŚLUBOWANIE

Opublikowano: poniedziałek, 04 listopad 2019

  23.X.2019r.  odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów. Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Marta Skwara.

  W podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu pan dyrektor Arkadiusz Cap dokonał pasowania na ucznia dotykając ołówkiem ramion pierwszaków. Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji . Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami.

  Niespodzianką dla dzieci były upominki, które otrzymały od pana dyrektora, wójta gminy pana Jarosława Koczkodaja, Samorządu Uczniowskiego i od rodziców. Po części oficjalnej goście i uczniowie klasy I zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Samorząd Uczniowski wita nowych uczniów w szeregach braci uczniowskiej, mamy nadzieję, że będziecie się wśród nas czuli dobrze. WITAMY!

Odsłony: 324