Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

Opublikowano: czwartek, 17 styczeń 2019

     W dniach 16 i 17 stycznia nasza szkoła uczestniczyła w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego rozgrywanym w Woli Osowińskiej. Do rywalizacji w kategorii chłopców klas VII-VIII przystąpiło 12 zespołów w tym reprezentacji naszej szkoły w składzie Mateusz Paskudzki i Kacper Świderski, którzy uplasowali się na bardzo dobrej czwartej pozycji. W kategorii dziewcząt w ślady swoich kolegów poszedł zespół tworzony przez Martę Skwarę i Kingę Świderską, które również ukończyły turniej na dobrej czwartej lokacie.

   W drugim dniu rywalizacji klas IV-VI reprezentowali nas Norbert Reda, Wojciech Balak, Patrycja Kopańska oraz Julia Białucha. Świetny wynik uzyskała para deblowa Wojciech Balak i Norbert Reda zajmując drugie miejsce. 

 

 

Odsłony: 504

Strefa logowania