CHOINKA SZKOLNA

Opublikowano: wtorek, 05 luty 2019

      

27.01.2019 r. w  naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Jest ona jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. Uczniowie czekali na nią cały rok. Uczestnicy imprezy choinkowej bawili się przy dźwiękach znanych przebojów granych przez zespół muzyczny „Power Beat”.  Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Zabawa choinkowa podzielona została na trzy części. O godzinie 13.00 rozpoczęła się zabawy. Nad jej organizacją i przebiegiem czuwał dyr. Arkadiusz Cap. O godzinie 14.30 uczestnicy imprezy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Uczniowie z klas IV-VI o godz. 15.30  zaprezentowali przedstawienie na wesoło opowiadające życie współczesnej Babci i Dziadka. Inscenizacja zaskoczyła i rozbawiła całą publiczność.

    Najbardziej oczekiwanym momentem było jednak przybycie Świętego Mikołaja z ogromnym workiem pełnym prezentów.
Czas zabawy minął szybko w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, która w tym dniu przypominała o wspaniałym  karnawałowym nastroju. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, pomysłowością, a także poczuciem humoru. Wspaniała zabawa  trwała do godz. 19.30, wszyscy bawili się wyśmienicie. 

                                  Ten wspólnie spędzony wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 513