Wyprawka Czytelnicza dla dzieci w wieku przedszkolnym

Opublikowano: piątek, 20 wrzesień 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Gminnej Biblioteki w Ulanie-Majoracie, gdzie Mały Czytelnik (dziecko w wieku 3-6 lat) otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w nim wyjątkową książkę w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdziecie Państwo też broszurę „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

Wiosenne kanapki

Opublikowano: wtorek, 02 kwiecień 2019

 Dzieci z przedszkola przygotowywały wiosenne, zdrowe kanapki. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem. Po umyciu rączek, założeniu fartuszków i przygotowaniu miejsca do pracy,  dzieci z wielkim zapałem rozpoczęły pracę: samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały na nim, ulubione warzywa i  wybrane przez siebie produkty.

Maluchy poradziły sobie doskonale! Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe oraz  doskonaliły samodzielność. Wiosenne kanapki wyglądały smakowicie i kolorowo, nic więc dziwnego, że tak szybko zniknęły.

    

Czytaj więcej: Wiosenne kanapki

PREZENTY DLA PRZEDSZKOLACZKÓW

Opublikowano: czwartek, 20 grudzień 2018

   

        19 grudnia 2018 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego w Sobolach, odwiedził Pan Wójt Gminy Ulan- Majorat Jarosław Koczkodaj, który przekazał prezenty na rzecz przedszkola. Dzieci z wielką ciekawością rozpakowały prezenty i nie ukrywały wielkiej radości, kiedy ujrzały tak dużo różnych gier i zabawek. 

     Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi za prezenty, a szczególnie za wywołanie tak wielkich uśmiechów na twarzach dzieci oraz rodzicom za pomoc w składaniu zabawek. 

 

           

Czytaj więcej: PREZENTY DLA PRZEDSZKOLACZKÓW

MIKOŁAJKI

Opublikowano: piątek, 07 grudzień 2018

Czytaj więcej: MIKOŁAJKI

Strefa logowania